Laipni lūgti atpūtas kompleksā "Bejas"!

Saki “JĀ!” atpūtai pie dabas!

Atpūtas komplekss “Bejas” atrodas nieka 20km attālumā no Rīgas centra.Tas nozīmē, ka Jums būs nepieciešamas tikai 30 minūtes, lai aizbēgtu no straujās, pieputējušās pilsētas dzīves un pilnvērtīgi atpūstos un relaksētos pie ūdens!

Kompleksa īpašo gaisotni veido atpūtas vietu iekārtojums un dabiskums – viss darināts no koka ar siltu mīlestību gan pret dabu, gan atpūtnieku vēlmēm! Tas atrodas mākslīgi veidotas ūdenskrātuves krastā un sastāv no 17 dažādām piknika vietām ar galdiņiem, grilu, telšu vietām un iespēju nomāt pārvietojamo pirti, laivas un katamarānus. “Bejās” atradīsiet arī 2 dažāda lieluma pirtis ar volejbola un strītbola laukumiem un 5 omulīgas kempinga mājiņas ar pasakainu skatu uz apkārtējo vidi!

Gaidāma saulaina nedēļas nogale, un prāts tā vien nesas uz pikniku? Ir risinājums!
Pēc katra vēlmēm un ieskatiem var izvēlēties vietiņu tālāk vai tuvāk ūdenim, ar vai bez nojumes, nomaļāk no pārējiem atpūtniekiem vai pat rezervēt pašiem savu atpūtas Pussalu, kurā, neviena netraucēti, varat pavadīt lielisku piknika dienu ar peldēm gan ezerā, gan saules staros, romantisku vakaru, vērojot saulrietu un klausoties ugunskura sprakšķēšanā, vai jautru nakts ballīti ar draugiem zem zvaigžņotās debess.

Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas

Ziņas atpūtas kompleksā un kempingā "Bejas"

VIP2 jeb 13.vietiņa uzlabota – vēl plašāka, vēl skaistāka!

Vēlamies informēt, ka tik ļoti iecienītā VIP2 jeb 13.vietiņa ir uzlabota!

Vietiņa atrodas blakus bērnu rotaļu laukumam, tā ir paredzēta 30 viesiem, tajā ir ierīkots apgaismojums un kontaktligzdas.

“Bening” vasaras bārs ielūdz!

“Bening” vasaras bārs ielūdz patīkami pavadīt garās, saulainās vasaras dienas iespējams skaistākajā vietā Pierīgā!

Bārā gan mazajiem, gan lielajiem kārumniekiem ir iespēja iegādāties un nobaudīt saldējumu un citus našķus vai sātīgas uzkodas, kā arī veldzēties ar gardiem atspirdzinošiem vai uzmundrinošiem dzērieniem.

Terasi ir iespēja noīrēt arī privātu pasākumu rīkošanai ar vai bez bāra!

Bērniem tagad ir pieejams pasakains spēļu laukums

Saulainās vasaras dienas lieliski sader kopā ar bērnu smiekliem un nebeidzamo mirdzumu acīs, tāpēc komplekasa veidotāji ir padomājuši arī par mazajiem atpūtniekiem un izveidojuši bērnu laukumu.

Bērnu aktīvā zona ieturēta “Beju” kompleksam tik raksturīgajā stilā, liekot uzsvaru uz dabisko un orģinālo, un, protams, neaizmirstot par drošības pasākumiem. Šeit atradīsiet gan bērniem tik ierasti vilinošās šūpoles un kāpšanas sienas, gan orģinālākas atrakcijas.

Taču labāk vienreiz redzēt nekā piecas reizes stāstīt, tāpēc, mazie rotaļu biedri, būsiet mīļi gaidīti bērnu laukumā “Bejās”, lai paši personīgi izbaudītu aktīvu un neaizmirstamu dienu!

Pārvietojamā pirts “Beju” kempingā un pludmalē

Atpūtas komplekss “Bejas” sarūpēja Jums patīkamu pārsteigumu!

Šīs vasaras sezonā Jūsu atpūtu pie dabas ir iespējams padarīt vēl foršāku… Kā? Relaksējoties karstā pirtiņā un uzmundrināties pa taisno lecot atvēsinošajā ezerā, jo “Bejās” ir iespēja papildināt Jūsu iecienītāko atpūtas vietiņu ar pārvietojamo jeb mobilo pirtiņu!

Pirtiņa, jau uzkarsēta, gatava pēršanās procesam, tiks nogādāta uz Jūsu piknika vai kemping vietiņu 😉 !