Laipni lūgti atpūtas kompleksā "Bejas"!

Saki “JĀ!” atpūtai pie dabas!

Atpūtas komplekss “Bejas” atrodas nieka 20km attālumā no Rīgas centra.Tas nozīmē, ka Jums būs nepieciešamas tikai 30 minūtes, lai aizbēgtu no straujās, pieputējušās pilsētas dzīves un pilnvērtīgi atpūstos un relaksētos pie ūdens!

Kompleksa īpašo gaisotni veido atpūtas vietu iekārtojums un dabiskums – viss darināts no koka ar siltu mīlestību gan pret dabu, gan atpūtnieku vēlmēm! Tas atrodas mākslīgi veidotas ūdenskrātuves krastā un sastāv no 20 dažādām piknika vietām ar galdiņiem, grilu, telšu vietām un iespēju nomāt pārvietojamo pirti, laivas un katamarānus. “Bejās” atradīsiet arī 2 dažāda lieluma pirtis ar volejbola un strītbola laukumiem un 5 omulīgas kempinga mājiņas ar pasakainu skatu uz apkārtējo vidi!

Gaidāma saulaina nedēļas nogale, un prāts tā vien nesas uz pikniku? Ir risinājums!
Pēc katra vēlmēm un ieskatiem var izvēlēties vietiņu tālāk vai tuvāk ūdenim, ar vai bez nojumes, nomaļāk no pārējiem atpūtniekiem vai pat rezervēt pašiem savu atpūtas Pussalu, kurā, neviena netraucēti, varat pavadīt lielisku piknika dienu ar peldēm gan ezerā, gan saules staros, romantisku vakaru, vērojot saulrietu un klausoties ugunskura sprakšķēšanā, vai jautru nakts ballīti ar draugiem zem zvaigžņotās debess.

Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas
Bejas

Ziņas atpūtas kompleksā un kempingā "Bejas"

Slikti laikapstākļi – Mums ir risinājums!!!

Jaunā 15. Piknika vietiņa ir izbūvēta ar stikla vitrīnām, terasi, paredzēta līdz 50 personām. Vietiņa uzbūvēta pašā kalna galā, kur paveras fantastisks skats uz ezeru un tā ainavu ar mazajām saliņām. Viena no fantastiskākajām lietām šai piknika vietai – tā ir aprīkota ar kamīnu, tas nozīmē tikai to, ka arī lietainajās rudens dienās, varēsiet baudīt dabu un justies komfortabli un mājīgi. Svarīga ir  piknika vietas lokācija, tā atrodas pavisam atdalīta no citām piknika vietām, tāpēc varēsiet baudīt savus pasākumus netraucēti.

Cena darbadienās- 65 eiro

Cena brīvdienās- 100 eiro

Rezervējiet jau tagad, zvanot pa tālruni: +371 26673507

Jaunums!!! Sup Dēļi

SUP DĒĻU NOMA!!!!

Atpūtas komplekss Bejas piedāvā nomāt SUP dēļus, ne tikai atpūsties pludmalē, bet izmēģināt aktīvo atpūtu, kas lieliski papildinās Jūsu atpūtu pie mums.

Cenas, izmēri, modelis:

  • 8 eiro/stundā
  • Uz visu dienu 30 eiro
  • Pieejami 4 gabali
  • Izmēri/Modelis: GU 10.6-2

Superīga iespēja, nokomplektēt draugu, radu, grupiņu un iemācīties visiem kopā supot instruktora Māra Grīnvalda pavadībā. Pieteikties grupu nodarbībai, zvanīt pa tālruni: +371 7299745

Rezervēt Sup dēļus bez instruktora: +371 26673507

Gaidām Jūs visus ciemos, lai aktīvi pavadītu laiku , noķertu D vitamīnu, svaigu gaisu, ceptu gaļu superīgā vietā.

VIP2 jeb 13.vietiņa uzlabota – vēl plašāka, vēl skaistāka!

Vēlamies informēt, ka tik ļoti iecienītā VIP2 jeb 13.vietiņa ir uzlabota!

Vietiņa atrodas blakus bērnu rotaļu laukumam, tā ir paredzēta 30 viesiem, tajā ir ierīkots apgaismojums un kontaktligzdas.

“Bening” vasaras bārs ielūdz!

“Bening” vasaras bārs ielūdz patīkami pavadīt garās, saulainās vasaras dienas iespējams skaistākajā vietā Pierīgā!

Bārā gan mazajiem, gan lielajiem kārumniekiem ir iespēja iegādāties un nobaudīt saldējumu un citus našķus vai sātīgas uzkodas, kā arī veldzēties ar gardiem atspirdzinošiem vai uzmundrinošiem dzērieniem.

Terasi ir iespēja noīrēt arī privātu pasākumu rīkošanai ar vai bez bāra!

Bērniem tagad ir pieejams pasakains spēļu laukums

Saulainās vasaras dienas lieliski sader kopā ar bērnu smiekliem un nebeidzamo mirdzumu acīs, tāpēc komplekasa veidotāji ir padomājuši arī par mazajiem atpūtniekiem un izveidojuši bērnu laukumu.

Bērnu aktīvā zona ieturēta “Beju” kompleksam tik raksturīgajā stilā, liekot uzsvaru uz dabisko un orģinālo, un, protams, neaizmirstot par drošības pasākumiem. Šeit atradīsiet gan bērniem tik ierasti vilinošās šūpoles un kāpšanas sienas, gan orģinālākas atrakcijas.

Taču labāk vienreiz redzēt nekā piecas reizes stāstīt, tāpēc, mazie rotaļu biedri, būsiet mīļi gaidīti bērnu laukumā “Bejās”, lai paši personīgi izbaudītu aktīvu un neaizmirstamu dienu!

Pārvietojamā pirts “Beju” kempingā un pludmalē

Atpūtas komplekss “Bejas” sarūpēja Jums patīkamu pārsteigumu!

Šīs vasaras sezonā Jūsu atpūtu pie dabas ir iespējams padarīt vēl foršāku… Kā? Relaksējoties karstā pirtiņā un uzmundrināties pa taisno lecot atvēsinošajā ezerā, jo “Bejās” ir iespēja papildināt Jūsu iecienītāko atpūtas vietiņu ar pārvietojamo jeb mobilo pirtiņu!

Pirtiņa, jau uzkarsēta, gatava pēršanās procesam, tiks nogādāta uz Jūsu piknika vai kemping vietiņu 😉 !