Viesu grāmata

Draugi, lūdzam jūs dalīties ar saviem iespaidiem par “Bejās” pavadīto laiku arī ar citiem!

Jūs varat mums palīdzēt uzlabot jūsu atpūtas kvalitāti atpūtas kompleksā un kempingā “Bejas”, ierakstot priekšlikumus/ieteikumus 😉 !

Paldies jau iepriekš!

Atbildēt

Komentāri (17)

 • Hmm, klīst baumas ka jūsu darbinieki ziemas laikā izkaisa naglas uz ezera ledus un kādus tik vēl brīnumus nedara, lai auto nebraukātu pa ledu. Bet kāda Jums tur daļa, ja esat sezonas vieta un ziemā Jums tur nebūtu vispār jāliekas ne zinis. 🙂 Vasarā pašu klienti varēs peldēties pludmalītē ar naglām uz grunts 😉

 • Праздновали дни рождения детей,и просто приезжали отдыхать летом. Все очень кравится. Персонал отличный. Отношение хорошее. Всегда идут на уступки. Спасибо Вам! Еще вернемся и не раз!

 • Negribēju neko rakstīt, tomēr personāla vai koordinatora attieksme atstāja nepatīkamu sajūtu pēc atpūtas! Gribējām stāstīt citiem un braukt vēlreiz, bet tagad paliks labas atmiņas vien par foršo peldēšanos un skaisto dabu! Tā sanāca, ka nebijām plānojuši ierasties vairāki, bet par cik nevarējām bērnus atstāt mājās, divi pusaudži gulēja mašīnā, kas protams nebija visai ērti. Maksājām kā pienākas par namiņu, mašīnas vieta kompleksā ir ieskaitīta cenā, tomēr nākošajā dienā mums lika vel piemaksāt par telts vietu, jo mums divi pusaudži gulēja mašīnā… Telts vietu protams neizmantojām. Es saprotu, biznesā ir jāpelna, bet šis tomēr nav tas gadījums, palika nepatīkama pēcgarša, pie tam tas tika paziņots tādā tonī, it kā mēs kādu būtu aizvainojuši, nezinu, varbūt kaut ko nesaprotu, bet pēc tādas attieksmes nākošreiz atgriezties negribās.. Ja jau lepojaties ar savu klientu augsto vērtējumu, tad nenolaižieties līdz tādam līmenim, esam patiesi sarūgtināti!

 • Esmu ilgus gadus patstāvīgs apmeklētajs no Jūrmalas, patīk cenas, laba vieta, ērti novietot auto tieši pie galdiņa/atpūtas vietas.

  Personāls atsaucīgs (Vīrietis ar kazbārdiņu sveiciens!), Bet dažreiz slinko 🙂 (nepiedāvā galdiņu par papildus samaksu ((plastmasas)).

  Vide sakopta, bet diemžēl tiltiņi un daža laba infrastruktūra i rnovecojusi, sezonas sākumā jau varēja šogad atjaunot pāris tiltiņus un patīrīt krastu.
  Atrastas stikla lauzkas pludmalē (ļoti bieži).

  Kopumā laba vieta, bet īpašniekiem/darbiniekiem lūgums pacensties, lai būtu vēl patīkamāk.

  • Pludmalei “ejam pāri” katru dienu, lai savāktu gružus, izsmēķus un lauskas, bet, diemžēl, visas, īpaši tās, kuras ūdenī, ieraudzīt nevar :/ …
   Laipu pārbūve jau bija iekļauta šī gada darbu sarakstā, bet pagaidām vēl nav sanācis atjaunot, bet solām 100% uz nākamo gadu – BŪS!
   Paldies par rekomendācijām un ieteikumiem! Katrā ziņā ņemsim vērā un gaidīsim Jūs atkal!

 • Отличное место!!! Куда можно приехать семьей, или с ребенком, даже одной. Всегда все чисто. Весь персонал, работающий на территории приветливый. Были там много раз и всегда впечатления на высоте. Молодцы!