Atpūtas kompleksā “Bejas” pie ezera atrodas ne tikai piknika vietiņas, bet arī pasakaini, omulīgi iekārtoti, kempingi!

Atpūšoties “Beju” kempinga naktsmītnēs, agros vasaras rītus varēsiet sagaidīt neaizmirstami – ar vārdiem neaprakstāmu skatu uz apkārtējo dabisko vidi, jo visas kempinga mājiņas ir izvietotas kalnā, tāpēc skats, kas paveras no tām, jau ir ko vērts! Turklāt, garlaicīgi nebūs arī zvejas mīļotājiem, jo ezerā mitinās līdakas, karūsas, asari, līņi un pat karpas.

Katra kempinga mājiņa ir individuāla – sākot ar mazu, omulīgu istabiņu divvientulībai, beidzot ar istabu kompānijai līdz pat astoņām personām. Atliek vien izvēlēties Jums piemērotāko!

Īres cenā iekļauta gultas veļas, grila, ledusskapja, elektriskās tējkannas izmantošana, kā arī 2 automašīnu iebraukšana. Katra mājiņa ir aprīkota ar elektrisko sildītāju, tāpēc viesus uzņemam līdz pat novembra sākumam.

Kempinga centrā atrodas koplietošanas labierīcību mājiņa un slēdzamās dušas ar apsildāmo grīdu.

Papildus guļvieta – 10 € (bērniem līdz 7 gadu vecumam, izmantojot mājiņā esošās gultasvietas, papildus nav jāveic uzturēšanās maksa).

Ierakstīšanās laiks 16:00; izrakstīšanās – nākamās dienas 14:00

Ja vēlaties pagarināt atpūtu pie dabas, piedāvājam Jums atlaides! Īrējot kempingu trīs dienas, saņemsiet 15% atlaidi, bet četras vai vairāk dienas, saņemsiet 25% atlaidi!