Lielā “Beju” pirts

Arī par lielākiem pasākumiem ir padomāts – par to rūpējas Lielā Beju pirts, kas, protams,  iekārtota kompleksam tik ļoti raksturīgajā, tradicionālajā, dabiskajā un senatnīgajā veidā- viss darināts no koka, ar īstām ragu dekorācijām un  meža dzīvnieku ādām pie sienām. Pirts  silto auru papildina akmens kamīns banketu zālē, un fakts, ka esat meža ielokā.

Vietas pietiks 40 viesiem, vasaras sezonā līdz pat 60 viesiem.

Pirmajā stāvā atrodas banketu zāle, virtuvīte, kurā ir  mikroviļņu krāsns, ledusskapis un ūdens sildītājs, pirts telpa, ģerbtuve, dušas, aukstais baseins un  WC. Otrajā stāvā ir 15 guļvietas, kas izvietotas 3 istabās, neliela halle ar novusa galdu, kas tās savieno, un divas verandas.

Aiz pirts atrodas neliels dīķis, kurā droši var atveldzēties pēc pirts apmeklējuma. Pirts teritorijā ir 2 volejbola laukumi, strītbola laukums,  3 metrus augstas šūpoles, atsevišķi zem nojumes iekārtota grila vieta un galdiņi ārā.

Vieta piemērota  sportiskām aktivitātēm, dažādām ballītēm, izlaidumu svinībām un jebkuriem citiem pasākumiem, kurus vēlaties padarīt neaizmirstamus, īpašus un brīvus atmosfērā, ko raksturo vārds “Bejas”!

Sīkāka informācija un rezervācija pa telefonu (+371) 29279314


Mazā “Beju” pirts

Meža ielokā, koku paspārnē ir paslēpusies Mazā Beju pirts, kas tā vien atgādina ainiņu no animācijas filmas ar Viļa Plūdoņa dzeju “Zaķīšu pirtiņa”.

No ārpuses nelielā, divstāvīgā ēkā var uzņemt līdz 20 viesiem un nodrošina līdz 10 guļvietām. Tajā ir neliela banketu zāle ar akmens kamīnu, pirts telpa, duša un aukstais baseins.

Blakus atrodas volejbola laukums un asfalta segums dažādām spēlēm. Ir uzstādīts arī basketbola grozs. Pirts aizmugurējā daļā ir grilla vieta un terase ar galdiņu – kas gan var būt labāks par maltīti svaigā gaisā?!

 

Lieliska vieta mazam, mājīgam un draudzīgam pasākumam!!!

 

Sīkāka informācija un rezervācija pa telefonu (+371) 29279314