Lielā “Beju” pirts

Arī par lielākiem pasākumiem ir padomāts – par to rūpējas Lielā Beju pirts, kas, protams,  iekārtota kompleksam tik ļoti raksturīgajā, tradicionālajā, dabiskajā un senatnīgajā veidā- viss darināts no koka, ar īstām ragu dekorācijām un  meža dzīvnieku ādām pie sienām. Pirts  silto auru papildina akmens kamīns banketu zālē, un fakts, ka esat meža ielokā.

Vietas pietiks 40 viesiem, vasaras sezonā līdz pat 60 viesiem.

Pirmajā stāvā atrodas banketu zāle, virtuvīte, kurā ir  mikroviļņu krāsns, ledusskapis un ūdens sildītājs, pirts telpa, ģerbtuve, dušas, aukstais baseins un  WC. Otrajā stāvā ir 15 guļvietas, kas izvietotas 3 istabās, neliela halle ar novusa galdu, kas tās savieno, un divas verandas.

Aiz pirts atrodas neliels dīķis, kurā droši var atveldzēties pēc pirts apmeklējuma. Pirts teritorijā ir 2 volejbola laukumi, strītbola laukums,  3 metrus augstas šūpoles, atsevišķi zem nojumes iekārtota grila vieta un galdiņi ārā.

Vieta piemērota  sportiskām aktivitātēm, dažādām ballītēm, izlaidumu svinībām un jebkuriem citiem pasākumiem, kurus vēlaties padarīt neaizmirstamus, īpašus un brīvus atmosfērā, ko raksturo vārds “Bejas”!

Sīkāka informācija un rezervācija pa telefonu (+371) 29279314